Słodkie 

Zapoznaj się z naszymi atrakcyjnymi promocjami:

Promocje zapach 20m od 10 sztpromocja_od5szt.jpg

Słodkie perfumy damskie

Wśród popularnych, wręcz klasycznych zapachów, na toaletce każdej kobiety powinny znaleźć się słodkie perfumy damskie. W naszym asortymencie znaleźć można te inspirowane zapachem Thierry Mugler Angel, Pacco Rabanne Olympea, a także Lancome Tresor czy Lacoste Magnetic. Są to zapachy idealne na każdą porę roku, zarówno podczas upalnego lata, jak i mroźnej zimy. Są to zdecydowanie kompozycje, obok których trudno przejść obojętnie.

Zapach waty cukrowej, a może lody waniliowe? Te i inne nuty znajdą Państwo w perfumach inspirowanych zapachem Thierry Mugler Angel. Zamknięte w flakoniku nuty waty cukrowej, w połączeniu z soczystą jeżyną, miodem, wanilią, bergamotką i czekoladą tworzą niepowtarzalną kompozycję wartą zapamiętania. Dzięki takim połączeniom wszystkie łasuchy mogą używać takich zapachów bez obaw o kalorie, ciesząc się ulubionym zapachem kulinarnych słodkości.

Godnym polecenia jest także zapach inspirowany perfumami Dolce&Gabbana 3 L'Imperatrice. Główną wyczuwalną nutą są owoce egzotyczne w połączeniu z kwiatami. Jest to zapach dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet, od których emanuje życiowa energia. Propozycja idealna zwłaszcza na wiosnę i lato.